Jupyter VERSION - en to nl translation catalogue (159 entries)

en: You are requesting a page that does not exist!
nl: U vraagt een pagina die niet bestaat!

en: current mode
nl: huidige modus

en: File
nl: Bestand

en: New
nl: Nieuw

en: Save
nl: Opslaan

en: Rename
nl: Hernoemen

en: Download
nl: Downloaden

en: Edit
nl: Bewerken

en: Find
nl: Vinden

en: Find &amp; Replace
nl: Zoeken en vervangen

en: Key Map
nl: Sleutelkaart

en: Default
nl: Standaard

en: Sublime Text
nl: Sublime Tekst

en: View
nl: Bekijken

en: Show/Hide the logo and notebook title (above menu bar)
nl: Het logo en de titel van het notebook weergeven/verbergen (boven menubalk)

en: Toggle Header
nl: Koptekst in- of uitschakelen

en: Toggle Line Numbers
nl: Regelnummers in- of uitschakelen

en: Language
nl: Taal

en: The error was:
nl: De fout was:

en: Password or token:
nl: Wachtwoord of token:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Log in
nl: Aanmelden

en: No login available, you shouldn't be seeing this page.
nl: Geen login beschikbaar, u zou deze pagina niet moeten zien.

en: Proceed to the <a href="%(base_url)s">dashboard
nl: Ga naar het dashboard <a href="%(base_url)s">

en: Proceed to the <a href="%(base_url)slogin">login page
nl: Ga naar de <a href="%(base_url)slogin">login pagina

en: This notebook is read-only
nl: Dit notebook is alleen-lezen

en: New Notebook
nl: Nieuw notebook

en: Opens a new window with the Dashboard view
nl: Opent een nieuw venster met de dashboardweergave

en: Open a copy of this notebook's contents and start a new kernel
nl: Een kopie van de inhoud van dit notebook openen en een nieuwe kernel starten

en: Make a Copy...
nl: Maak een kopie...

en: Rename...
nl: Hernoemen...

en: Save and Checkpoint
nl: Opslaan en Checkpoint

en: Revert to Checkpoint
nl: Terugkeren naar Checkpoint

en: Print Preview
nl: Afdrukvoorbeeld

en: Download as
nl: Download als

en: Deploy as
nl: Implementeren als

en: Trust the output of this notebook
nl: Vertrouwen op de uitvoer van dit notebook

en: Trust Notebook
nl: Notebook vertrouwen

en: Shutdown this notebook's kernel, and close this window
nl: De kernel van deze notebook afsluiten en dit venster sluiten

en: Close and Halt
nl: Sluiten en Halt

en: Cut Cells
nl: Cellen knippen

en: Copy Cells
nl: Cellen kopiëren

en: Paste Cells Above
nl: Cellen boven plakken

en: Paste Cells Below
nl: Cellen eronder plakken

en: Paste Cells &amp; Replace
nl: Cellen plakken en vervangen

en: Delete Cells
nl: Cellen verwijderen

en: Undo Delete Cells
nl: Verwijdercellen ongedaan maken

en: Split Cell
nl: Cel splitsen

en: Merge Cell Above
nl: Cel boven samenvoegen

en: Merge Cell Below
nl: Cel eronder samenvoegen

en: Move Cell Up
nl: Cel omhoog verplaatsen

en: Move Cell Down
nl: Cel omlaag verplaatsen

en: Edit Notebook Metadata
nl: Metagegevens van notebook bewerken

en: Find and Replace
nl: Zoeken en vervangen

en: Cut Cell Attachments
nl: Celbijlagen knippen

en: Copy Cell Attachments
nl: Celbijlagen kopiëren

en: Paste Cell Attachments
nl: Celbijlagen plakken

en: Insert Image
nl: Afbeelding invoegen

en: Show/Hide the action icons (below menu bar)
nl: De actiepictogrammen weergeven/verbergen (onder menubalk)

en: Toggle Toolbar
nl: Werkbalk in- en uitschakelen

en: Show/Hide line numbers in cells
nl: Lijnnummers weergeven/verbergen in cellen

en: Cell Toolbar
nl: Celwerkbalk

en: Insert
nl: Invoegen

en: Insert an empty Code cell above the currently active cell
nl: Een lege codecel boven de actieve cel invoegen

en: Insert Cell Above
nl: Cel boven invoegen

en: Insert an empty Code cell below the currently active cell
nl: Een lege codecel onder de actieve cel invoegen

en: Insert Cell Below
nl: Cel eronder invoegen

en: Cell
nl: Cel

en: Run this cell, and move cursor to the next one
nl: Deze cel uitvoeren en cursor naar de volgende cel verplaatsen

en: Run Cells
nl: Cellen uitvoeren

en: Run this cell, select below
nl: Voer deze cel uit en selecteer de cel eronder

en: Run Cells and Select Below
nl: Cellen uitvoeren en de cel eronder selecteren

en: Run this cell, insert below
nl: Voer deze cel uit en voeg een cel toe

en: Run Cells and Insert Below
nl: Cellen uitvoeren en voeg een cel toe

en: Run all cells in the notebook
nl: Alle cellen in het notebook uitvoeren

en: Run All
nl: Alles uitvoeren

en: Run all cells above (but not including) this cell
nl: Alle cellen boven (maar niet inclusief) deze cel uitvoeren

en: Run All Above
nl: All cellen hierboven uitvoeren

en: Run this cell and all cells below it
nl: Voer deze cel en alle cellen eronder uit.

en: Run All Below
nl: Voer alles eronder uit

en: All cells in the notebook have a cell type. By default, new cells are created as 'Code' cells
nl: Alle cellen in het notebook hebben een celtype. Standaard worden nieuwe cellen gemaakt als 'Code'-cellen

en: Cell Type
nl: Celtype

en: Contents will be sent to the kernel for execution, and output will display in the footer of cell
nl: Inhoud wordt verzonden naar de kernel voor uitvoering, en de uitvoer wordt weergegeven in de voettekst van de cel

en: Contents will be rendered as HTML and serve as explanatory text
nl: Inhoud wordt weergegeven als HTML en dient als verklarende tekst

en: Contents will pass through nbconvert unmodified
nl: De inhoud zal niet worden gewijzigd door nbconvert

en: Current Outputs
nl: Huidige uitvoer

en: Hide/Show the output of the current cell
nl: De uitvoer van de huidige cel verbergen/weergeven

en: Toggle
nl: In- en uitschakelen

en: Scroll the output of the current cell
nl: De uitvoer van de huidige cel scrollen

en: Toggle Scrolling
nl: Scrollen in- en uitschakelen

en: Clear the output of the current cell
nl: De uitvoer van de huidige cel wissen

en: Clear
nl: Wissen

en: All Output
nl: Alle uitvoer

en: Hide/Show the output of all cells
nl: De uitvoer van alle cellen verbergen/weergeven

en: Scroll the output of all cells
nl: Door de uitvoer van alle cellen scrollen

en: Clear the output of all cells
nl: De uitvoer van alle cellen wissen

en: Send Keyboard Interrupt (CTRL-C) to the Kernel
nl: Toetsenbordinterruptie (Ctrl-C) naar de kernel verzenden

en: Interrupt
nl: Onderbreken

en: Restart the Kernel
nl: De kernel opnieuw starten

en: Restart
nl: Opnieuw starten

en: Restart the Kernel and clear all output
nl: Start de kernel opnieuw en schakel alle uitvoer uit

en: Restart &amp; Clear Output
nl: Uitvoer opnieuw starten en wissen

en: Restart the Kernel and re-run the notebook
nl: Start de kernel opnieuw en voer notebook opnieuw uit

en: Restart &amp; Run All
nl: Alles opnieuw starten en uitvoeren

en: Reconnect to the Kernel
nl: Opnieuw verbinding maken met de kernel

en: Reconnect
nl: Sluit

en: Change kernel
nl: Kernel wijzigen

en: A quick tour of the notebook user interface
nl: Een snelle rondleiding door de gebruikersinterface van de notebook

en: User Interface Tour
nl: Gebruikersinterfacetour

en: Opens a tooltip with all keyboard shortcuts
nl: Hiermee opent u een tooltop met alle sneltoetsen

en: Keyboard Shortcuts
nl: Sneltoetsen

en: Opens a dialog allowing you to edit Keyboard shortcuts
nl: Hiermee opent u een dialoogvenster waarmee u sneltoetsen bewerken

en: Edit Keyboard Shortcuts
nl: Sneltoetsen bewerken

en: Notebook Help
nl: Help voor notebooks

en: Opens in a new window
nl: Opent in een nieuw venster

en: About Jupyter NbClassic
nl: Over Jupyter Notebook

en: About
nl: Over

en: Jupyter Notebook requires JavaScript.
nl: Jupyter Notebook vereist JavaScript.

en: Please enable it to proceed.
nl: Schakel het in om door te gaan.

en: dashboard
nl: Dashboard

en: Files
nl: Bestanden

en: Running
nl: Actieve processen

en: Select items to perform actions on them.
nl: Selecteer items om acties op uit te voeren.

en: Duplicate selected
nl: Duplicaat geselecteerd

en: Duplicate
nl: Dupliceer

en: Rename selected
nl: Naam wijzigen van geselecteerde

en: Move selected
nl: Verplaats geselecteerde

en: Move
nl: Verplaatsen

en: Download selected
nl: Download geselecteerde

en: Shutdown selected notebook(s)
nl: Geselecteerde notebook(s) afsluiten

en: Shutdown
nl: Afsluiten

en: View selected
nl: Geef geselecteerde weer

en: Edit selected
nl: Bewerk geselecteerde

en: Delete selected
nl: Verwijder geselecteerde

en: Click to browse for a file to upload.
nl: Klik hier om te zoeken naar een bestand dat u wilt uploaden.

en: Upload
nl: Uploaden

en: Text File
nl: Tekstbestand

en: Folder
nl: Map

en: Terminals Unavailable
nl: Terminals Niet Beschikbaar

en: Refresh notebook list
nl: Notebook-lijst vernieuwen

en: Select All / None
nl: Selecteer Alles / Geen

en: Select...
nl: Selecteer...

en: Select All Folders
nl: Alle Mappen Selecteren

en: Folders
nl: Mappen

en: Select All Notebooks
nl: Alle Notebooks Selecteren

en: All Notebooks
nl: Alle notebooks

en: Select Running Notebooks
nl: Actieve Notebooks Selecteren

en: Running
nl: Actieve Processen

en: Select All Files
nl: Alle Bestanden Selecteren

en: Files
nl: Bestanden

en: Last Modified
nl: Laatst gewijzigd

en: Name
nl: Naam

en: Currently running Jupyter processes
nl: Momenteel actieve Jupyter processen

en: Refresh running list
nl: Actieve processen lijst vernieuwen

en: There are no terminals running.
nl: Er zijn geen terminals actief.

en: Terminals are unavailable.
nl: Terminals zijn niet beschikbaar.

en: There are no notebooks running.
nl: Er worden geen notebooks uitgevoerd.

en: Clusters tab is now provided by IPython parallel.
nl: Clusters tabblad wordt nu geleverd door IPython parallel.

en: See '<a href="https://github.com/ipython/ipyparallel">IPython parallel</a>' for installation details.
nl: Zie '<a href="https://github.com/ipython/ipyparallel">IPython parallel</a>' voor installatiegegevens.
